ទំព័រដើម / បទបង្ហាញស្តីពីដំណើរទស្សនកិច្ចសិក្សាថ្នាក់ទី៨ នៃសាលារៀន អន្តរទ្វីប អាមេរិកាំងសាខាជ្រោយចង្វារ
កាលពីថ្ងៃទី០២ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៤ កន្លងទៅថ្មីៗនេះ គណៈគ្រប់គ្រងសាលារៀន បានធ្វើបទបង្ហាញស្ដីពី ដំណើរទស្សនកិច្ចសិក្សាលើកទី៩៥ ទៅកាន់រមណីយដ្ឋានកសិ-ទេសចរណ៍ ម៉ុង ឬទ្ធីសែនជ័យ ដល់សិស្សានុសិស្សថ្នាក់ទី៨ ទាំងវេនព្រឹក និងរសៀល នៃសាលារៀន អន្ដរទ្វីប អាមេរិកាំង សាខាជ្រោយចង្វារ។ គោលបំណងនៃការធ្វើបទបង្ហាញនេះ គឺដើម្បីផ្តល់ព័ត៌មានដល់ប្អូនៗសម្រាប់ការត្រៀមរៀបចំខ្លួនសម្រាប់ដំណើរទស្សនកិច្ចសិក្សានេះ ក៍ដូចជាស្គាល់ពីទីតាំងភូមិសាស្ត្រនៅទីនៅះផងដែរ។ គួរបញ្ជាក់ផងដែរថា ដំណើរទស្សនកិច្ចសិក្សានេះនឹងប្រព្រឹត្តទៅនៅថ្ងៃសៅរ៍ ទី២៥ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៤ ខាងមុខ នេះ ចាប់ពីម៉ោង៦:៣០នាទីព្រឹក ដល់៥:០០នាទីល្ងាច។

Home / Presentation on Study Tour for Grade 8 Students of American Intercon School Chroy Chongva Campus
On May 2, 2024, committee of American Intercon School Chroy Chongva Campus conducted a presentation on the 95th study tour to Mong Riththy Sen Chey agro-tourism resort to 8th grade students in the morning and afternoon shifts of the school. The purpose of this presentation is to provide information for 8th graders to prepare for this study tour, as well as to get to know the geographical status of the location. It should be noted that this study tour will take place on Saturday, May 25, 2024 from 6:30 am to 5:00 pm.