ទំព័រដើម / បទបង្ហាញដំណើរទស្សនកិច្ចសិក្សារបស់សិស្សទី៨ទៅកាន់ស្ថានីយ៍ផលិតពូជត្រី ៧មករា និងរមណីយដ្ឋានស្អាងភ្នំ
កាលពីថ្ងៃទី០៤ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៤ លោកប៉ាំង លាងស៊ីម នាយកចាងហ្វាង នៃសាលារៀន អន្តរទ្វីប អាមេរិកាំង បានធ្វើបទបង្ហាញស្ដីអំពីបទបង្ហាញដំណើរទស្សនកិច្ចសិក្សារបស់សិស្សទី៨ទៅកាន់ស្ថានីយ៍ផលិតពូជត្រី ៧មករា និងរមណីយដ្ឋានស្អាងភ្នំ។ ជារៀងរាល់ឆ្នាំគណៈគ្រប់គ្រងនៃសាលារៀន អន្តរទ្វីប អាមេរិកាំង តែងតែរៀបចំដំណើរទស្សនកិច្ចសិក្សាសម្រាប់ប្អូនៗសិស្សានុសិស្សគ្រប់កម្រិតថ្នាក់។ នៅឆ្នាំសិក្សាថ្មីនេះ គណៈគ្រប់គ្រងនៃសាលារៀន បានជ្រើសរើសយកទីតាំងស្ថានីយផលិតពូជត្រី ៧មករា និងរមណីយដ្ឋាន ស្អាងភ្នំសម្រាប់ដំណើរទស្សនកិច្ចសិក្សាសិស្សថ្នាក់ទី៨ នៃសាលារៀន អន្តរទ្វីប អាមេរិកាំង សាខាចោមចៅ ។ ក្នុងគោលបំណងដើម្បីជាការផ្តល់ព័ត៌មានដល់ប្អូនៗ ដើម្បីឱ្យពួកគាត់បានត្រៀមខ្លួនសម្រាប់ដំណើរទស្សនកិច្ចសិក្សានេះ។ គួរបញ្ជាក់ជូនផងដែរថា ដំណើរទស្សនកិច្ចសិក្សានេះ គឺជាដំណើរទស្សនកិច្ចសិក្សាលើកទី១៦៧ នៃសាលារៀន អន្តរទ្វីប អាមេរិកាំង ដែលនឹងប្រព្រឹត្តនៅថ្ងៃសៅរ៍ ទី២៥ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៤ ចាប់ពីម៉ោង៦:៤៥នាទីព្រឹក ដល់៥:០០នាទី។

Presentation on the 181th Study Tour to The 7 Makara Hatchery and Saang Phnom Resort for 8th graders of American Intercon School, Choam Chao Campus
Home / Presentation on the 181th Study Tour to The 7 Makara Hatchery and Saang Phnom Resort for 8th graders of American Intercon School, Choam Chao Campus
on Saturday, May 04, 2024, Mr. Leangsime Paing Head Principal presented on the 181th Study Tour to The 7 Makara Hatchery and Saang Phnom Resort for 8th graders of American Intercon School, Choam Chao Campus. Every year, the American Intercon School Committee organizes study tours for students of all grades. In this new academic year, the school committee has selected The 7 Makara Hatchery and Saang Phnom Resort for 8th graders of American Intercon School, Choam Chao Campus.  The purpose of this presentation is to provide the students with some important information so that they can prepare for the study tour. It should be noted that this is the 181th study tour which will be held on Saturday, May 25, 2024 from 6:45 am to 5:00pm.