ទំព័រដើម / ការចែករំលែកបទពិសោធជូនប្អូនៗថ្នាក់ទី១២ ស្ដីពី៖ ការត្រៀមខ្លួនប្រឡងថ្នាក់ជាតិ និងការជ្រើសជំនាញនៅសកលវិទ្យាល័យ នៃសាលារៀន អន្តរទ្វីប អាមេរិកាំង
កាលពីថ្ងៃពុធ ទី២៣ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៤ អតីតសិស្សានុសិស្សនៃសាលារៀន អន្តរទ្វីប អាមេរិកាំង សាខាចាក់អង្រែ បានរៀបចំសិក្ខាសាលាចែករំលែកបទពិសេាធអំពីការត្រៀមខ្លួនប្រឡងថ្នាក់ជាតិ និងការជ្រើសជំនាញនៅសកលវិទ្យាល័យ ទៅកាន់សិស្សានុសិស្ស នៃ សាលារៀន អន្តរទ្វីប អាមេរិកាំង សាខាចាក់អង្រែ។ ការចែករំលែកបទពិសេាធនេះ បានផ្តល់នូវកម្លាំងចិត្តដល់ពួកគាត់ក្នុងការខិតខំសិក្សាស្រាវជ្រាវបន្ថែម ក៏ដូចជាការចាប់ផ្តើមកំណត់នូវគោលដៅដ៏ធំបន្ទាប់សម្រាប់ពួកគាត់ នៅពេលសិក្សានៅសកលវិទ្យាល័យ។

Home / Workshop on the Preparation for the National Exam and the University Major Selection for G12 Students
On Wednesday, March 20, 2024, the alumni of the American Intercon School, Chak Angre campus, organized a workshop to share the experience of national exam preparation and university major selection to the students of the Intercon School. American Chak Angre campus. Sharing this experience gave them the motivation to do more research as well as to start setting the next big goal for them while studying at university.